Tebrikler! Öldünüz. Karşınızda tanrı var ve size, "Nasıldı?" sorusunu soruyor. Ne cevap verirdiniz?

  1. "Şahsen sevk aldım güzel bir tecrübeydi. Evet bazı zorluklar ve kötülükler olmalıydı, yoksa zevki olmazdı. Ölümsüzlük açmış gibi olurdu. İyidi. Benim de bir sorum var. Arapları yapmayı planlarken ve yaratırken kafan iyimiydi? Bak aramızda kalcak??? "

  2. Bölüm tasarımı yarak gibiydi ama emeğine sağlık. Bu arada gerçek olduğunu düşünmemiştim :/ .

  3. Sub'da kufur, argo yasak oldugu icin dusuncemi tam olarak belirtemesem de genel anlamiyla kotu oldugunu, degistirilip gelistirilmesi gerektigini soylerdim.

  4. Hayatımı düzene soktuğumda değer verdiğim insanlardan darbe yemem adil miydi ? Çok gereksiz kişiler yüzünden bende sevdiklerime istemeden zarar verdim bunları ben hak ettim mi ? Veya gereksiz zarar gören kişiler bunları hak etti mi neden adil davranılmadı ????

  5. Hayatımın dönüm noktalarını ve verdiğim kararları değiştirsem ne olurdu? Yada başka bir yerde başka bir aileyle yaşasam nasıl olurdu?

  6. İlk önce şaşarırım çünkü baya şaçma Allah diye bir varlık var ama bu varlık nasıl oldu? Ben ceheneme gircem demi derdim oda hayatın boyunca dışlanmış sın zaten sen cennete git bi pisgolağa git sinir hastasın zaten derdi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Author: admin