İzlediğin en kötü film hangisiydi ve neden?

  1. O kadar seçici ve az film izliyorum ki, harcadığım zamana değmeyen bir film izlemedim şu ana kadar. Bu arada upgrade izlemeyen varsa izlesin. Gerçekten muhteşem bir senaryo ve akıcılığa sahip.

  2. Az önce netflixte iki numarada yer alan Mucize filmini izledim. Ne kadar boş sahneler ne kadar gereksiz bir film anlam dahi veremedim. Daha çok yazacak film vardır elbette ancak en son izlediğimi söylemek istedim

  3. Life of Pi, Pi'nin yaşamı. Vay efendim izlenmesi gereken filmler arasında top 10 içerisindeymiş de. Mutlaka izlenmesi gerekirmiş de. Hayatımda gördüğüm en sıkıcı ve en saçma film. Sonu da zaten saçma sapan.

  4. Bu 2004 Türk yapımı bir film ve adı Büyü . İlk Türk korku filmim bu arada. Korku filmi olarak izleyiciye sunulmuş. Yanlış anlaşılmak istemem lakin izlerken hanımefendilerin göğüslerinden filmi izleyemiyorsunuz. Zaten bunu gördükten sonra Türk yapımı korku filmlerini bir daha izlemedim.

  5. Hızlı ve Öfkeli 8. Seriyi defalarca bitirmeme rağmen hayatımda izlediğim en kötü film olabilir. Sokak yarışçısından transformers a dönmüş bildiğin.

  6. En kötü değildi ama no country for old men filminin muhteşem bir potansiyeli olmasına rağmen yönetmen bilerek kötü yapmış çok sinir bozucu geldi şahsen bana

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Author: admin